Kronika: 2006/The Best Of:
<< Zpět do redakce       

 

          Je to k nevíře, ale funguje to. O tom se mohli přesvědčit všichni Ti, kteří se zúčastnili dne 27.8.2005 výše zmíněného představení u táborového ohně v Trhové Kamenici. Přesvědčila je o tom výjezdní jednotka redakce m37, složená z obou jejích šéfredaktorů v jedné osobě a přesto rozdělené mezi dvě bytosti. Jedna, co by médium, druhá, co by kouzelník.

          Dopoledne došlo k proměření bio-geo-magického pole, bez jehož příznivých hodnot to nejde. Vzhledem k tomu, že měření dopadlo na samé hranici povoleného rozmezí, byli všichni moc zvědaví, jak to večer dopadne. (To ostatně médium s kouzelníkem taky.) Jelikož se však celé odpoledne zodpovědně věnovali detailní přípravě, všichni věřili, že večer u ohně spatří něco, co na vlastní oči ještě nikdy neviděli.

          Jen pár metrů před nimi se do vzduchu vznese médium a možná, že i obletí táborový oheň kolem dokola!

          Classic levitation show bylo připraveno, až na samý závěr plánovaného programu. Při krátkém úvodu kouzelník upozornil publikum, že se jedná o mimořádně náročné kouzlo, a tudíž, že musí všichni za všech okolností, ať by se dělo, co dělo, zachovat klid, jinak by ohrozili sebe i médium. Většinou se sice toto kouzlo kontrole nevymkne, ale jeden nikdy neví. Potom se spustila z dálky dramatická hudba a médium ulehlo na připravenou lavici. Po chvíli soustředění vyplněné magickými pohyby kouzelníka, médium usnulo.

          Hudba se ztlumila, pak krátké zachvění a hle, médium se poprvé vzneslo ve vodorovné poloze nad desku lavice. Sice jen krátce, ale přeci. Podruhé se médium vzneslo o něco výše a na delší dobu. Konečně, potřetí se vše daří jak má a médium je ve výšce a otáčí se několikrát kolem své osy. Nakonec zase měkce přistává. Jeden zkušený pohyb kouzelníka a médium je zase vzhůru.

          Bravo, bravisimo, ovace nemají konce, měli jste tam být, měli jste to vidět! Nevadí. Rozhodli jsem se totiž, že příště budeme létat kolem ohně i publika dokola a to ze všech stran a tak to nepropásněte. Dáme Vám o tom prostřednictvím těchto stránek včas vědět!

 

          Chcete vědět více? Nedá Vám podstata levitace spát? Tak se podívejte se na následující schémátko, leccos Vám napoví!

 

>> NÁSLEDUJÍCÍ SCHÉMÁTKO <<